top of page

We live in extraordinary times.

It's time to create extraordinary EdTech solutions

מטח.png
GESA.png
MindCet_Color.png
1208-fondation-beracha.png
besa_logos_plain_rgb.png
5b12f604e8546a46ebe4544396975e3f.png
IATI LOGO 2020.jpeg

המשימה

כמענה לטלטלה העוברת על עולם החינוך, משיקה תנועת Unboxing School, חממת מחקר ופיתוח שמטרתה יצירת פתרונות טכנולוגיים רלוונטיים לאתגרי מערכת החינוך בעת הזו.

אנו מזמינים גופים וארגונים מתאימים להפוך לשותפי חדשנות בפיתוח פתרונות אדטק ספציפיים, הנותנים מענה לאחד מששת האתגרים שזוהו על ידי התנועה כמכריעים.

מבין המציעים, יבחרו 6 שותפים בעלי ניסיון, חזון ויכולת, שיקחו חלק ביצירתם של פתרונות פורצי דרך לעולם החינוך.

המשימה

האתגרים

שינוי ההרגלים שכפה משבר הקורונה הוא הזדמנות יוצאת דופן לחולל תיקון בעולם החינוך. פעילות החממה מתמקדת בשישה אתגרים שזוהו על ידי חברי התנועה כבעלי פוטנציאל לחולל שינוי מהותי בעולם החינוך:

למידה חברתית ורגשית

הסביבה הרגשית חברתית של הלומד ממלאת תפקיד חשוב בלמידה, ומהווה אחד מהמוקדים החשובים בהם בית ספר עוסק. הלמידה ההיברדית משנה באופן משמעותי את תהליכי החברות הא-פורמליים של התלמידים. מפגש וקשר אנושי מצטמצמים לאינטראקציות מול מסך חד-מימדי. הקשר עם דמויות חינוכיות, שמהוות עבור רבים מהתלמידים מקור לביטחון נחלש, וכן הקשרים הפיזיים עם חברים וקבוצת השווים. קשת ההשפעות גדולה - משעמום, בדידות וחוסר אמון ועד התמכרות למסכים ואלימות.

קשב וחסמי למידה

כיום  חלק ניכר מזמן  הלמידה שלנו מתקיים מול המחשב והטלפון הנייד. מיומנות ניהול תשומת הלב הפכה לקריטית ומשמעותית. כדי לנהל את תשומת הלב שלנו בצורה אפקטיבית, עלינו ראשית  לרדת לעומקה של הסוגיה, לזקק באילו מובנים אנחנו צריכים לנהל את תשומת לב, מה המשמעות של הפרעות וחלוקת תשומת לב, וכן מה אנו כבני אדם ולומדים יכולים לעשות בנושא.

הלומד העצמאי

עולם הלמידה וההוראה המסורתי, הנשען במידה מכרעת על למידה פרונטלית, אינו מתאים למציאות הדורשת למידה עצמאית. היעדר מיומנויות למידה וחקר עצמאיים בקרב תלמידים, וחוסר כלים להקניית מיומנויות אלו בקרב תלמידים ומורים, עלולים לפגוע בצורה משמעותית בתהליכי למידה במציאות החדשה.

תקשורת ומערכות יחסים

חינוך הוא במידה רבה ביטוי של תקשורת בין לומדים, בין לומדים ומלמדים, ובין בעלי ענין אחרים במעשה החינוכי. היכולת התקשורתית שלנו חיונית להשתלבות בחברה, ולקידום מטרותינו בעולם. המשבר הביא למצב בו פגשנו אתגרים חדשים בכל הקשור לתקשורת בין מורים ותלמידים, בין תלמידים לבין עצמם, וכן למעורבות גדלה של הורים. הדבר דורש מאיתנו להגדיר מחדש את המשולש הורים-מורים-תלמידים ואת ערוצי התקשורת הנדרשים להם.

מיומנויות העתיד

השינויים התרבותיים-טכנולוגים בשנים האחרונות מייצרים פער במיומנויות דיגיטליות קריטיות חדשות בתחום של אינטראקציית אדם-מחשב, כגון סייבר, אוריינות נתונים, חשיבה חישובית, חווית משתמש או אוריינות מדיה. משבר הקורונה מביא עימו הזדמנות בהקשר זה, ומותיר מרחב גדול לכניסה של תחומי דעת חשובים שלא נמצאה מסגרת או דיסצפלינה ללמד אותם עד כה. 

סביבות למידה

בעולם שלפני המשבר, הייתה חלוקה ברורה בין סביבות למידה פיסיות בבית הספר, לביו סביבות למידה וירטואליות. המציאות החדשה מגדירה מחדש את הגבולות שבין שני העולמות האלה ודורשת ניסוח, יצירה והתאמה של סביבת למידה שתתאים לתנאים החדשים הבנויים על היברידיות, ועל חוסר רציפות של התנאים הסביבתיים.

מה אנחנו מחפשים

שותפי פיתוח יוצאי דופן שמבינים חדשנות וטכנולוגיה,

מזהים את הפוטנציאל בשוק האדטק, ושואפים להשפיע על עולם החינוך

השותפים נדרשים להשתתפות חלקית במימון

למי מיועד שיתוף הפעולה

שותף דרך

המסלול מיועד לגופים בעלי  חזון חינוכי רלוונטי להתמודדות עם האתגרים שזוהו על ידי התנועה.

 

השותף האידאלי הוא גוף ציבורי או מלכ"ר, השואף ליצור אימפקט משמעותי.​

שותף ידע

המסלול מיועד לארגונים בעלי מומחיות מחקרית/מעשית רלוונטית להתמודדות עם האתגרים שזוהו על ידי התנועה.

 

השותף האידאלי הוא מוסד אקדמי או מחקרי שפיתח מודל פורץ דרך בעל פוטנציאל מסחרי להפוך למוצר שמשנה את עולם החינוך.

שותף טכנולוגיה

המסלול מיועד לחברות המעוניינות לבחון רלוונטיות של  טכנולוגיה קיימת להתמודדות עם האתגרים שזוהו על ידי התנועה.

 

השותף האידאלי הוא חברה טכנולוגית עם מוצר קיים, המעוניינת לבחון את הפוטנציאל ליישום הטכנולוגיה שלה בשוק החינוך.  

  •  

מה אנחנו מציעים

מוצר טכנולוגי חינוכי מגובש

אנחנו מתמחים בתהליכי הנבטה של מוצרים לעולם החינוך, ומציעים לזוכים תהליך פיתוח חכם ומהיר שבסופו אבטיפוס של מוצר טכנולוגי-חינוכי, בעל עומק פדגוגי, המהווה בסיס משמעותי להתנסות והמשך פיתוח. התהליך כולל גיבוש קונספט, מחקר, תכנון, עיצוב, פיתוח ראשוני והתנסות - בהובלת צוות הנבחר בקפידה בהתאם לצרכיו הייחודיים של כל פרויקט.

הבנה של המשתמשים והסביבה

הפיתוח נעשה כאשר במוקד העבודה המוצרית נמצא ה"משתמש" המרכזי. תהליך הפיתוח שם דגש על הנעה של המשתמש, על חווית השימוש ועל האוטונומיות שלו כלומד או כמלמד. אנחנו פועלים בשותפות עם מערכות וארגונים חינוכיים גדולים, דבר המאפשר גישה בלתי אמצעית למשתמשים כחלק אינטגרלי בתהליך.

השקעה

השקעה של חבילת פיתוח בשווי 100,000 $ של מומחים בתחום המוצר, הפיתוח הטכנולוגי ,הפדגוגי והעיצובי .

מסחור והשקעת המשך 

המוצרים שיפותחו במסגרת החממה יהיו בבעלות משותפת שעל בסיסה תוקם חברה מסחרית במקרים המתאימים.  מוצרי החממה משמשים כמועמדים טבעיים להשקעות המשך במסגרת פעילות התנועה.

פיתוח עסקי מכוון שוק

תהליך הפיתוח המוצרי נעשה יד ביד עם פיתוח מודל הקיימות, ההמשכיות והסקלביליות של המוצר. מומחי התנועה המעורבים בתהליך, מביאים עימם הבנה עמוקה של שוק האדטק הגלובלי, ומאפשרים חיבורים לשחקנים מובילים וזירות פעולה פוטנציאליות.

חשיפה גלובלית

ההשתתפות בתהליך מהווה ”תו איכות”  מטעם תנועת Unboxing School. התנועה מורכבת מארגונים מובילים בעולם המייצגים ניסיון, מומחיות ויכולות מוכחות בתהליכי האצה, פיתוח, מכירות והפצה של פתרונות טכנולוגיים לעולם החינוך.

קריטריונים לבחירה

איכות ונסיון

חברות וארגונים בעלי מומחיות וניסיון של לפחות 3 שנים בתחומם, בעלי היקף פעילות משמעותי ויכולת להביא ערך מקצועי לתהליך.

פוטנציאל מסחרי

הרעיונות שייבחרו יהיו אלה שיבטאו הגיון מסחרי והבנה של מגמות שוק מרכזיות.

חדשנות וערך מוסף

טכנולוגיה או ידע ממשיים שהיישום שלהם בעולם החינוך טרם נבחן או מוצה, ושותפים שמרתק אותם לבחון שווקים ואפיקים חדשים.

השתתפות במימון

שותף מחויב להשתתפות מינימום בסך 100,000 $. השתתפות במימון לא תעלה על 300,000 $.

רלוונטיות

עולם הטכנולוגיה החינוכית עובר מהפכה והרעיונות המוצעים צריכים לבטא הבנה של הנורמלי החדש, האתגרים שנולדו בעקבותיו וניסיון למענה.

התרשמות כללית

שותפים אמיתיים, פתוחים לתהליך חקירה והתנסות, אשר מעוניינים לקחת חלק בתהליך.

לוחות זמנים

jason-rosewell-ASKeuOZqhYU-unsplash_edit

אירוע השקה

צפו בהקלטה של אירוע השקת ה RFP

אודות

אודות UnBoxing School

מיינדסט, בשותפות עם ארגונים מגוונים מרחבי העולם, מוביל את תנועת Unboxing School, במספר צירי השפעה: 

  • אקוסיסטם אקטיביסטי: האצת תנועה של סוכני שינוי- יזמים, אנשי חינוך, הורים ומובילי דעה הפועלת לחולל שינוי בבתי ספר, על בסיס חלק מההרגלים שהתערערו במסגרת המשבר. 

  • Super users: תהליך שיתופי של מעבדה חיה עם משתמשים – תלמידים, מורים, הורים ובתי ספר וסיוע להם בתהליכי שינוי אלה.

  • פתרונות: האצת פיתוח של  פתרונות מבוססי טכנולוגיה המעוגנים בתרבות הרשת, שיתמודדו עם ההזדמנויות הייחודיות שיוצר המשבר הזה. 

CONTACT

צרו קשר

Thank you. Your message has been sent :)

תם תהליך הגשת המועמדות.

מוזמנים ליצור עמנו קשר.

bottom of page